balkanboysroleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava za lidera (otvoreno)

5 posters

Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Admin pet svi 19, 2017 4:31 pm

Organizacija koje zelite postati lider:
Level na serveru:
Sati igre na serveru:
Slika statsa:
Upozorenja:
IIC prica:
Zasto bas vi?
Komentar:

Slobodne org su: Russian Mafia i Los santos Vagos.

Admin
Admin

Broj postova : 22
Join date : 19.05.2017

https://balkanboysroleplay.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by sokol21 sub svi 20, 2017 9:09 pm

Organizacija koje zelite postati lider: Grove street family
Level na serveru:2
Sati igre na serveru:/
Slika statsa:/
Upozorenja:0
IIC prica:Kada sam bio mali ja i moj prijatelj smo se igrali rata i poslije smo sjeli za stol i ja sam njemu rekao da zelim postati mafias.Moja majka i otac su se protivili tome,ali ja sam ustrajao u tome i evo me ovde.Rodjen sam u Los Santosu u malom naselju Jefferson.Kad sam bio mlad imao sam jako puno problema,stalno sam pravio probleme.Kada sam imao 20godina zavrsio sam u popravnom domu.Moja obitelj je bila jako siromasna pa sam ja svaki dan svirao gitaru na ulici kako bih zaradio za kruh.Moja majka je bila jako bolesna.Ja sam se trudio da nas prehranim a moj otac je stalno pio i tjerao nas u dogove.Kada je moj otac umro dugovi su ostali na nama.nakon par godina zaposlio sam se i uspjesno vratio dugove i platio operaciju majci,ubrzo sam se ozenio i dobio dvoje djece
Zasto  bas vi? Mogu reklamirat server na yt , iskusan sam znam RP pravila
Komentar:asdfgh

sokol21

Broj postova : 1
Join date : 20.05.2017

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Admin sub svi 20, 2017 9:29 pm

Bravo odlicna prica prosao si!

Admin
Admin

Broj postova : 22
Join date : 19.05.2017

https://balkanboysroleplay.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Ismar_Westbrook ned svi 21, 2017 7:36 pm

Organizacija koje zelite postati lider:Policija
Level na serveru:/
Sati igre na serveru:/
Slika statsa:/
Upozorenja:0
IIC prica:Pozdrav,pre svega ja sam Ismar Westbrook.Rodjen sam u Los Santosu , u maloj porodici u Jeffersonu. Kao mali voleo sam biti Policajac , tata mi je bio komandir i kad bi se vracao s posla pricao bi mi kako radi . U mojoj porodici jw tradicija . Nakon par godina otac mi je umro . Zelim da ga ucinim ponosnim i nastavim tradiciju!
Zasto bas vi?Vrlo volim RP-at imam iskustva sa tim , mogao bih dovesti i clanova

Komentar:sgsgsgs

Ismar_Westbrook

Broj postova : 1
Join date : 21.05.2017

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Admin ned svi 21, 2017 7:39 pm

dobra i smislena prica obavijestit cemo te

Admin
Admin

Broj postova : 22
Join date : 19.05.2017

https://balkanboysroleplay.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by micevic sri svi 31, 2017 10:47 pm

Organizacija koje zelite postati lider:Ballas Family!
Level na serveru:4
Sati igre na serveru:/
Slika statsa:/
Upozorenja:/
IIC prica:Rodjen sam u San Fierru u malom selu.Jos od malih nogu su mi se roditelji svadjali,po ceo dan sam samo slusao kako se oni svadjaju.Posle nekih 5-6 godina su roditelji resili da se razvedu i resili da vise ne zive zajedno.Imao sam starijeg brata Johnny-a,obojici nam je tesko pao razvod roditelja.Ja sam morao da se preselim sa mojim ocem u Los Santos,a moj brat je ostao sa majkom u  San Fierru u gradu gde sam i rodjen.Otac i ja smo se naselili u maloj oblasti u Gantonu.Isao sam u skolu "East Wood" drustvo iz odeljenja me nije bas lepo prihvatilo.Bili su problematicni decaci polako su me prihvatili u drustvo.Sve vise i vise mi se svidjao Los Santos mnogo drugaciji od San Fierra.Polako sam odrastao posecivao sam majku i brata Johnny-a svakih mesec dana.Imao sam 15 godina kad sam zavrsavao osnovnu skolu.U mom naselju "Ganton" su ziveli cuveni "Groove Street" gangsteri.Jednom sam izasao napolje da igram kosarku sa prijateljima.Dosli su clanovi Groove Street bande.Upoznali su me prijatelji sa njima,taj dan nikada necu zaboraviti...Posle nesto vise od mesec dana sam zavrsio osnovnu skolu,ali sam se idalje druzio sa istim drugovima iz osnovne.Svaki dan smo izlazili napolje uvece u grad pili do kasno u noc.Proslo je dosta od toga.Posle 3 godine je dosao moj 18-ti rodjendan,moji roditelji su se snasli pa su mi napravili nesto samo za drustvo.Nisam imao mnogo para,pa sam morao da radim.Posle 2godine imao sam  20 godina jednom smo moj otac i ja zajedno krenuli da vidimo brata i majku u San Fierro kad smo sedali u autobus  banda "Ballas" je napala Grove Street pucali su se 5minuta usli su u autobus i poceli da pucaju.Tada sam se ja isunjao iz autobusa i izbegao sigurnu smrt.Moj otac je poginuo,kada sam se vratio tamo video sam samo njegovo mrtvo telo.Posle par dana sam se postarao da obavim njegovu sahranu.To je proslo tad sam vec porastao pun pozitivne energije i zeljan osvete krenuo sam sa par ortaka na Ballase.Oni nas nisu ocekivali usunjali smo im se na gajbu i pobili ih sve koji su bili tamo.Tada vec ulazim u ganksterski zivot,poceo sam da pusim,pijem.Poceo sam da radim poslove sa svercovanjem droge i oruzja.U svojoj 22 godini sam polozio vozacki dobio sam dozvolu.Posle par godina rada i zaradjivanja para sam kupio svoj prvi auto marke "Sabre" skromno sam ziveo.Ballasi zeljni osvete su otisli u San Fierro i ubili mog brata Johnny-a.Stvari u Los Santosu se izmekle kontroli,moji ortaci su ubijeni Groove Street je unisten.Ostalo je nas par drugova oni su mene izabrali za vodju bande Groove Street Family da je dignem na noge.Polako smo upoznavali vece dilere droge i vodje bandi.Sve vise i vise smo ulazili u taj svet droge...Jednog dana sam otisao do Pizza Steaka da jedem,tu sam upoznao jednu jako lepu devojku sa kojom sam bio duze u vezi.Posle par godina vodjenja bande drugovi su me izdali zbog novca i droge.Kako je vreme prolazilo mislio sam da je kraj moje karijere kao vodja bande,tako da sam odlucio da urucim to mesto nekom drugom.Moji gangsteri su bili razocarani mojom odlukom,ali ja sam stajao iza nje...Oni su hteli da mi se osvete preko toga tako sto su pretili mojoj majci.Unajmio sam najbolje cuvare da je cuvaju.Ja sam odlucio da postanem vodja Ballas Family da se osvetm Groove Streetu jednom za svagda!
Zasto bas vi?Imam iskustv sa liderom izvini nemam sta da kazem zaboleli me prsti od kucanja IC price.
Komentar:Nemam prste vise leba mi.

micevic

Broj postova : 7
Join date : 20.05.2017

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Admin pon lip 12, 2017 2:48 pm

Odlicna prica dobijas lidera Smile

Admin
Admin

Broj postova : 22
Join date : 19.05.2017

https://balkanboysroleplay.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Prijava za lidera RM

Postaj by Stefan_Vaccaro sub lip 17, 2017 10:30 pm

Organizacija koje zelite postati lider:Russian Mafia
Level na serveru:Bicu 10+
Sati igre na serveru:Bice pose opena
Slika statsa:/
Upozorenja:/
IIC prica:Moje ime je Stefan prezime Vaccaro rodjen sam u malom gradu pod imenom Palomino Creek posto je do bilo malo mesto morao sam da idem u skolu u Los Santos. Sada zivim sa Majkom I Ocom. Zavrsio sam osnovnu skolu, i upisao sam srednju skolu pod imenom Auto Mehanicar ta skola mi ide odlicno jer volim kola. Sada kada sam zavrsio i srednju skolu otvorio sam svoju Auto Mehanicar radnju od malena sam voleo biti glavni i vodja kada se neka radnja ili akcija desava nikada nisam voleo biti sa nekim vodja uvek sam sam hteo voditi i samo mene slusati.Jednoga dana me je drgu pozvao pridruzti se u jednu mafiju koja se zvala Rusian Mafija vrlo brzo sam napredovao pa cak stigao do zamenika sefa. Ali ubrzo njega su ubili u jednoj akciji
pa smo ostali bez sefa morao sam sve sam da preuzmem i dobro se borim pa se prijavljujem za sefa ove mafije
Zasto bas vi?Zato sto sam bio lider na drugim serverima i odlicno vodim organizacije
Komentar:Voleo bih da dobijem lidera

Stefan_Vaccaro

Broj postova : 1
Join date : 17.06.2017

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Admin pon lip 26, 2017 9:27 am

Odlicno smisljena prica budi na openu veceras u 20h obavjestit cemo te!

Admin
Admin

Broj postova : 22
Join date : 19.05.2017

https://balkanboysroleplay.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prijava za lidera (otvoreno) Empty Re: Prijava za lidera (otvoreno)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.